صابره: استاد زاهدی:  آن یک قطره اشکی بر امام حسین(ع)، دنیا و آخرت ما را نجات می دهد که با نور ایمان و یقین و با نور تدبر و تمسک ضدعفونی شده باشد/  صراط مستقیم، همین چشمه اشک است که شیطان در پای آن نشسته / کار زیارت عاشورا این است که دردهایی که از سینه معصوم به وسیله آن، خارج می شود را وارد سینه ما کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صابره سلام الله علیها، مراسم زیارت عاشورا در روز جمعه 29 آبان 94 در محل دفتر مرکزی مؤسسه قرآن و عترت صابره(س) برگزار شد. در این مراسم که با قرائت زیارت امین الله و زیارت عاشورا و دعای علقمه، همراه بود، استاد زاهدی مطالبی را درباره شرایط اشک مقبول برای امام حسین(ع) و چگونگی نجات دهندگی زیارت عاشورا مطرح نمودند. اهم مطالب مطرح شده توسط استاد زاهدی بدین شرح است:

* آن یک قطره اشکی بر امام حسین(ع)، دنیا و آخرت ما را نجات می دهد که با نور ایمان، با نور یقین، با نور تدبر و با نور تمسک ضدعفونی شده باشد.  باید چشمتان را ضد عفونی کنید، اگر ویروس شرک در آن باشد، دیگر این اشک، اشکی نیست که نجات دهنده باشد.

* صراط مستقیم، همین چشمه اشک است که شیطان در پای آن نشسته و قسم خورده: فَبِعِزَّتِكَ لَأُغْوِيَنَّهُمْ أَجْمَعِينَ ﺑﻪ ﻋﺰﺗﺖ ﺳﻮﮔﻨﺪ ﻫﻤﻪ ﺁﻧﺎﻥ ﺭﺍ ﮔﻤﺮﺍﻩ ﻣﻰ ﻛﻨﻢ.

* زیارت عاشورا کارش این است که دردهایی که از سینه معصوم به وسیله زیارت عاشورا، خارج می شود را وارد سینه ما کند. اگر شد، این زیارت عاشورا ما را نورانی می کند و نجات می دهد و عاشق می کند و معجزات خودش را نشان می دهد.

* ما یقین داریم که این زیارت عاشورا، از دو لب معصوم و از سینه معصوم خارج شده است. پس چرا آن سوزی که درون سینه معصوم است، در سینه ما نیست؟ چرا آن نوری که در سینه معصوم است به ما منتقل نمی شود؟ چرا آن دردی که معصوم از انحرافات زمانه می کشد، آن درد را ما نمی کشیم؟... موسسه قرآن و عترت صابره سلام الله علیها

مؤسسه فرهنگي قرآن و عترت صابره سلام الله عليها

تلفن

66727156-66727159(دفتر مرکزی- تهران)
56218235(پرند)

نمابر (فكس)

66736087-021

شماره پيامك

100066727156

آدرس پايگاه اطلاع‌رساني صابره

www.Sabereh.ir

آدرس پیج صابره در اینستاگرام

sabereh.ir@
آدرس کانال صابره در تلگرام Telegram.me/msabereh

آدرس سايت انجمن نظام‌شناسي قرآني

http://Nezam.sabereh.ir

آدرس پست الكترونيكي (ايميل)

Sabereh@sabereh.ir     و    فرم تماس با ما

آدرس صابره در شبكه آپارات

http://www.aparat.com/MSABEREH

آدرس پستي دفتر مركزي مؤسسه صابره

تهران، خيابان جمهوري اسلامي، خيابان حافظ، خيابان هاتف، نبش خيابان شهيد محمدبيك، پلاك64

آدرس پستي شعبه پرند (دارالقرآن صابره)

پرند، فاز1، بلوار امام خمینی(ره)، البرز شمالی، میدان توچال،
روبروی دفتر خدمات شهرداری

 طرح و اجرا: موسسه فرهنگي صابره(س)

كليه حقوق محفوظ است

Email: Sabereh@Sabereh.ir